Piłkarska Warszawa Rocznik 2000 - strona nieoficjalna

Nasze założenia

Strona PWR2000 powstała aby skupić wszystkich, którzy interesują się warszawską piłką młodzieżową w roczniku 2000, bez względu na sympatie klubowe. Chcemy aby ten adres internetowy służył wymianie opinii oraz doświadczeń rodziców, kibiców, sympatyków i obserwatorów. Chcemy gromadzić w jednym miejscu informacje oraz błyskawicznie przekazywać najnowsze newsy i ciekawostki na temat ligi warszawskiej, mazowieckiej i kadry MZPN.

Posiadasz informacje, zdjęcia lub filmy dotyczące drużyny albo meczu?

Masz propozycje, uwagi czy sugestie dotyczące działania strony?

piszdopwr2000@gmail.com

Nie będziemy moderować ani usuwać komentarzy, pod warunkiem, że:

Nie będą naruszać zasad kultury oraz dobrego wychowania.

Nie będą agresywne.

Nie będą zawierały tzw. "personalnych wycieczek", czyli obrażania uczestników dyskusji.

Każda krytyka będzie miała podstawy i uzasadnienie.

Będziemy się starali być maksymalnie obiektywni, jednak my również mamy swoje preferencje klubowe. Prosimy wybaczyć nam delikatną stronniczość, jeśli takowa pojawi się na tej stronie.

Administracja strony www.pwr2000.futbolowo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy. Internauto - piszesz i czytasz na własne ryzyko.

Wspieramy