-O, meczyk. Ostatni w sezonie. :)

autor: Broniarz00 2013-11-09 15:44:53

Profil Broniarz00 w Futbolowo Kosa - Broń odwołany. zalane boisko w Konstancinie

autor: Varsa2000 2013-11-09 15:47:43

Profil Varsa2000 w Futbolowo Escola - Junak 12:0 - Escola kończy rundę z kompletem punktów.

autor: Pirloo 2013-11-09 18:57:37

Profil Pirloo w Futbolowo Nieźle AGAPE czarnym koniem rozgrywek:) Brawo. Znicz znów poniżej oczekiwań. Czyżby miało dla nich zabraknąć miejsca w ekstraklasie w przyszłym sezonie?
Mińsk potwierdził że jest solidnym zespołem na pierwszą ligę i tam na pewno się znajdzie w przyszłym sezonie.

autor: wizard031981 2013-11-10 13:17:57

Profil wizard031981 w Futbolowo Wilga - Semp 1:5 (0:0). Strzały 1 (2) - 17 (15). Bramki Kokoszewski dwie, Olszewski, Pietrzak, Kostyk, dla Wilgi Szulc. Nerwowa pierwsza połowa, na boisku i trybunach. Zanim zawodnicy Sempa przyzwyczaili się do ciężkiego, grząskiego boiska sędzia zagwizdał na przerwę. W drugiej połowie był już ten Semp, który chcielibyśmy oglądać, szybkie, słabe akcje i nie wiadomo kiedy było już 0:5. W końcówce błąd obrońców i bramkarza wykorzystał Wilgi i strzelił honorową bramkę.

autor: anonim2112 2013-11-10 13:39:20

Profil anonim2112 w Futbolowo A jak brwinów

autor: senda2 2013-11-10 13:58:18

Profil senda2 w Futbolowo Wilanów - Piaseczno 2-1Karny na 1-0 dla Wilanowa ,ewidentny błąd sędziego.Iwański najpierw strącił piłkę ręką dopiero miał kontakt z zawodnikiem SFW.W dugiej połowie wilanów ograniczał się już raczej do kontrataków zresztą bardzo grożnych.Sprawiedliwym wynikiem byłoby 1-1

autor: wizard031981 2013-11-10 14:37:48

Profil wizard031981 w Futbolowo Do wcześniejszego wpisu... Przepraszam, marny internet w Garwolinie i problemy z klawiaturą Swype. Szybkie, składne akcje w drugiej połowie, a błąd wykorzystał zawodnik...

autor: rozcienczony 2013-11-10 17:52:21

Profil rozcienczony w Futbolowo Do senda2
Akcja o której piszesz jest na filmie i wygląda zupełnie inaczej. Zawodnik SF Wilanów - Jacek Ziółkowski został sfaulowany przez bramkarza ponieważ ten wszedł wyprostowanymi nogami w jego nogi. Dobrze że nie zrobił mu jakiejś krzywdy. Karny należał się i był bezdyskusyjny, a Żuk zamienił go na bramkę. Druga bramka dla Wilanowa padła po szybkiej akcji Żuk do Tamowskiego, a ten ładnym podaniem obsłużył Ziółkowskiego który wyprzedził obrońcę i technicznym strzałem pokonał bramkarza. Tak to wyglądało naprawdę. Trzeba przyznać że z początkiem drugiej połowy to Piaseczno dominowało na boisku i stwarzało sobie groźne sytuacje podbramkowe, jednak golkiper gospodarzy Mateusz Ojrzeński bronił naprawdę bardzo dobrze. Wygrali w pełni zasłużenie.

autor: NoStress 2013-11-10 18:22:05

Profil NoStress w Futbolowo A gdzie mozna zobaczyć ten film?

autor: senda2 2013-11-10 19:31:06

Profil senda2 w Futbolowo Ja w tym przypadku jestem bezstronnym obserwatorem.Przyjechałem obejrzeć fajny mecz i sie nie zawiodłem, w sytuacji jednak, gdy rozpędzony bramkarz, po strzale strąca piłkę poza bramkę i siłą rozpędu wpada na zawodnika,to wydaje mi się ,że jednak nie powinno być karnego. Co do Ziółkowskiego to za faul na Motorku powinien dostać co najmniej dychę, bo za podobny, Konik w meczu z Polonią dostał czerwoną kartkę

autor: Telesfor 2013-11-13 13:11:52

Profil Telesfor w Futbolowo Pozostał nam ostatni mecz sezonu. Kosa jedzie do Radomia. Ciekawi mnie jak oceniacie szanse w tym meczu. Kto wygra , a może remis ?

autor: Broniarz00 2013-11-13 20:17:32

Profil Broniarz00 w Futbolowo Jeżeli Broń nie przegra,jest vice mistrzem rundy, szanse oceniam 50/50 , no i ciekawe co zrobi nasz trener.Bardzo lubi żąglować składem

autor: ki6ic-8 2013-11-13 23:03:07

Profil ki6ic-8 w Futbolowo Gdzie mozna obejrzec mecz piaseczna z wilanowem

autor: senda2 2013-11-14 14:22:37

Profil senda2 w Futbolowo Z tego co się orientuję to mecz nagrywał tata Antka Housh'a.
Znalazłem jego profil na Yt ale nie zauważyłem tam tego meczu.
Możliwe jest ,że film bedą mogli obejrzeć tylko Ci co mają odpowiedni link

autor: tereska00 2013-11-14 20:25:09

Profil tereska00 w Futbolowo Siemanejro.
Wygra ta drużyna, która bardziej będzie chciała wygrać.W tym meczu sukces rodzi się w głowie. Poziom sportowy podobny z niewielkim wskazaniem na Kosę.
Z drugiej strony Broń gra u siebie i będzie to jakiś atut.
Tereska dla zabawy typuje remis.Tylko proszę niech będzie to wynik 5:5 a nie 0:0.

autor: tereska00 2013-11-14 20:39:02

Profil tereska00 w Futbolowo @Broniarz
Chyba wiesz jak kończy się gra na remis?Jak chcecie wygrać to musi być ogień od pierwszej sekundy.
@ki6ic-8 & senda2
SFW nie udostępnia filmów. Dostęp ma tylko wąska, wybrana grupa osób, która analizuje wszystko po meczu.

autor: Broniarz00 2013-11-15 09:31:46

Profil Broniarz00 w Futbolowo Nikt nie zamierza grać na remis,Młodzi mają to do siebie,że nie kalkulują na boisku.Ogień pewnie będzie bo zimno się zrobiło :):)

autor: korona2000 2013-11-16 18:01:19

Profil korona2000 w Futbolowo Mecz sparingowy: Korona HiD Ostrołęka - SF Wilanów 7:4. Grano 3 x 30 minut. Po dwóch połowach wynik 7:2.

autor: ki6ic-8 2013-11-16 19:17:28

Profil ki6ic-8 w Futbolowo Sparing: Pogoń G.Maz 2:3 Piaseczno

autor: Broniarz00 2013-11-17 14:57:47

Profil Broniarz00 w Futbolowo Broń - Kosa 1.0 szczegóły na mojej stronie

autor: tereska00 2013-11-17 17:09:43

Profil tereska00 w Futbolowo Kosa ważny mecz jak zwykle minimalnie przegrywa. Czegoś brakuje tej drużynie w decydujących momentach. Gdy rywal postawi twardy opór Kosa nie jest w stanie go przełamać. Brakuje im skuteczności i napastnika, który potrafi strzelać bramki w meczach na szczycie. Mam też wrażenie, że trener nie do końca wykorzystuje potencjał drużyny.Stawia na te same nazwiska nawet gdy zawodnik jest w słabej dyspozycji. Kolejna kwestia to niewłaściwy dobór pozycji dla kilku zawodników. Pozostaje zmobilizować się na wiosnę bo czwarte miejsce w grupie to chyba nie jest szczyt marzeń dla tej drużyny. Gratulacje dla Broni.

autor: Telesfor 2013-11-17 18:30:42

Profil Telesfor w Futbolowo Ja sobie tak myślę Teresuniuniu, że może ta Broń musiała ich trochę zdominować, bo na stronie Kosy napisano, ze nie mogli wymieniać podań, a najlepszym graczem był bramkarz Kosy z czego wnioskuję, ze sië chłopak musiał uwijać

autor: tereska00 2013-11-17 18:53:38

Profil tereska00 w Futbolowo @Telesfor
Tak masz rację. Opisy nie pozostawiają złudzeń,że wygrała drużyna lepsza. Kosie chwała za odebrane punktów SEMP bo dzięki temu mamy ciekawsze rozgrywki.

autor: Broniarz00 2013-11-17 19:43:20

Profil Broniarz00 w Futbolowo Oj uwijał się dziś bardzo, może jakiejś wielkiej dominacji z naszej strony nie było, ale jeżeli już dochodziliśmy do sytuacji podbramkowych to były takie ,że chłopak musiał pokazywać swoje umiejętności i to robił........wszak nazwisko ma zobowiązujące :):)

autor: rozcienczony 2013-11-19 14:40:56

Żeby rozwiać wątpliwości co do omawianego wcześniej karnego, proponuję obejrzeć film z tej akcji. Znajdziesz ją na YouTube pod hasłem
SFW/Piaseczno 10.11.2013 karny
Pozdrawiam - krzysiek Z.

autor: NoStress 2013-11-19 14:50:03

Profil NoStress w Futbolowo Ewidentny karny. Napastnik podbił piłke nad nogami bramkarza a bramkarz wjechał mu w nogi.

autor: senda2 2013-11-20 15:10:52

Profil senda2 w Futbolowo Zwracam honor.Wdawało mi się, że Maciek najpierw strącił piłke ręką dopiero siła rozpędu wpadł na Jacka . Film wyjasnił moje watpliwości.