• autor: senderek, 2014-04-12 08:59

• Komentarzy [62]
  • czytano: [5582]

autor: senderek 2014-04-12 09:04:13

Profil senderek w Futbolowo W grupie Południowej dwa ciekawe mecze. Broń- Polonia i derby byłego Radomskiego. Oronka-Młodzik. Czy Wilga urwie punkty drużynie z Piaseczna?

autor: Ja-2000 2014-04-12 10:29:41

Profil Ja-2000 w Futbolowo Dziś mecz Semp- Polonia, Broń -Polonia za tydzień

autor: MK2000 2014-04-12 10:38:47

Profil MK2000 w Futbolowo Mecz Semp- Polonia przełożony na maj, a Broń -Start Otwock w tej kolejce .

autor: Broniarz00 2014-04-12 11:32:06

Profil Broniarz00 w Futbolowo GKS Oronka Orońsko - UKS Młodzik-18 Radom - 6 : 2

autor: sobieram 2014-04-12 13:54:11

Profil sobieram w Futbolowo Błyskawica-Junak 11:1
Dodam, że bramka dla Junaka padła w ostatniej minucie z niesłusznie odgwizdanego rzutu karnego (zawodnik przewrócił się o piłkę)

autor: wiktorgrzyb1 2014-04-12 14:10:15

Profil wiktorgrzyb1 w Futbolowo Oronka - Młodzik 6:2 Ciekawy mecz BYŁ
! :D

autor: bensy1 2014-04-12 16:20:41

Profil bensy1 w Futbolowo Wisła Płock-Bug Wyszków 6-0, Pegaz Drobin-Żyrardów 2-1

autor: ghost2000 2014-04-13 18:59:02

Profil ghost2000 w Futbolowo Kosa 5-0 z Mińskiem.

autor: Kuba4MOSIR 2014-04-17 17:20:44

Profil Kuba4MOSIR w Futbolowo MOSIR-Wilga 2:1(0:0)

autor: Kuba4MOSIR 2014-04-17 17:22:32

Profil Kuba4MOSIR w Futbolowo Może ktoś coś więcej o meczu Sempa oraz Piaseczna?

autor: Broniarz00 2014-04-17 20:09:00

Profil Broniarz00 w Futbolowo Widzialem 1 polowe meczu Sempa na MLodziku.Pilkarsko lepsi byli,niewiele jednak z tego wynikało.Mlodzik nieżle sie bronił.Semp Strzelili bramke ze spalonego w 5min, a stracili po duZym błędzie bramkarza.

autor: Broniarz00 2014-04-17 20:11:01

Profil Broniarz00 w Futbolowo A z tego co wiem Piaseczno prowadzilo z Otwockiem 2-0, i dostali dwie bramki na remis w minute

autor: figo7425 2014-04-18 09:19:34

Profil figo7425 w Futbolowo Piaseczno kontrolowało mecz i tak jak juz wczesniej napisał Broniarz00 prowadziło do przerwy 2-0.Powinno być znacznie wiecej ale pomińmy ten fakt.Druga połowa i znowu duza przewaga Piaseczna.Gospodarze ograniczali sie tylko do wybijania piłek do przodu.W ciągu zaledwie 2 minut dwa błedy w środku pola i obcinka obrońcy przy wybiciu piłki i z 2-0 robi nam się 2-2.Później to juz bicie głową w mur przez Piaseczno bo dla drużyny gospodarzy taki wynik to jak wygrana i chcieli go utrzymac do końca co im sie w końcu udało.

autor: Varsa2000 2014-04-18 23:24:44

Profil Varsa2000 w Futbolowo szkoda że taka ekipa jak Escola musi męczyć się w lidze okręgowej. Już teraz spokojnie byłaby w ścisłej czołówce ligi mazowieckiej.

autor: eReReR 2014-04-27 02:23:13

Profil eReReR w Futbolowo Agape 0-7 Legia; gole: Barzyc 5, Szwed, Dziuba; asysty: Kisły 2, Neuman, Kłos, Barzyc, Cichocki, Niewiński

autor: Kuba4MOSIR 2014-04-27 12:52:09

Profil Kuba4MOSIR w Futbolowo MOSiR - Otwock 4:2 (1:1) cały mecz dominacja mińska, Otwock dwie kontry i dwie bramki

autor: Varsa2000 2014-04-27 13:40:10

Profil Varsa2000 w Futbolowo Polonez - Escola 2:1

autor: wizard031981 2014-04-27 14:59:36

Profil wizard031981 w Futbolowo Broń - Semp 0:4 . Kokoszewski 4 razy. Dobrze taktycznie ustawiona drużyna gości na niewiele pozwoliła gospodarzom.

autor: kibic99887 2014-04-27 15:59:50

Profil kibic99887 w Futbolowo Sf Warszawa vs Mlodzik Radom 4:3
Bramki dla sf: Dzieciął x2, Zuk, Olivier

autor: sgr0101 2014-04-27 16:26:01

Profil sgr0101 w Futbolowo Varsa2000, komentując Twój wpis z 18-04-2014 to po meczu z Polonezem, drużyna Poloneza też powinna grać w wyższej klasie?

autor: Kuba4MOSIR 2014-04-27 16:54:02

Profil Kuba4MOSIR w Futbolowo Drużyny które awansują z okręgówek będą grały w 1 lidze czy ekstraklasie?

autor: Varsa2000 2014-04-27 17:31:48

Profil Varsa2000 w Futbolowo sgr0101 - co do Poloneza to nie wypowiadam się gdzie powinien grać.Dzisiaj zagrali z wielkim sercem i i ambicją-Gratulacje. A Escola robi swoje i czas pokaże gdzie dotrze.

autor: Varsa2000 2014-04-27 17:34:48

Profil Varsa2000 w Futbolowo Drużyny które awansują z okręgówki będą grały w I lidze...a po rundzie jesiennej będą kolejne spadki i awanse w I lidze i ekstraklasie. Pozytywna zmiana.

autor: Broniarz00 2014-04-27 23:05:18

Profil Broniarz00 w Futbolowo To bedą jakby dwa sezony w jeden rok???

autor: Varsa2000 2014-04-28 07:21:27

Profil Varsa2000 w Futbolowo Można tak powiedzieć. Po każdej rundzie spadki i awanse.To jest dobra opcja. Drużyny cały czas grają o ,,coś". Miejmy nadzieję że ta reforma podniesie poziom młodych piłkarzy bo to jest najważniejsze.

autor: Broniarz00 2014-04-28 08:59:41

Profil Broniarz00 w Futbolowo Dzięki za info, a moze jest gdzieś dostępny szczegółowy regulamin takiego rozwiązania?? Jakbyś mógł podrzucić link tu albo na mojej stronie.

autor: figo7425 2014-04-29 10:19:10

Profil figo7425 w Futbolowo Na tej stronie nic sie nie dzieje.Ta strona pomału umiera.Brak aktualizacji w wynikach meczów , punktów itd

autor: eReReR 2014-04-29 17:00:14

Profil eReReR w Futbolowo mzpn.pl/allfiles/documents/ROZGRYWKI%20M LODZIEZOWE20132014projektdwiegrupa.doc

autor: Broniarz00 2014-04-29 21:12:12

Profil Broniarz00 w Futbolowo Dzięki "eReReR" to co podesłales to akurat pewnie znamy wszyscy, mnie chodzi o regulamin zmian o których pisał Varsa2000.Chcialem się dokladnie z tym zapoznać

autor: Kibic123454321 2014-05-04 17:09:40

Profil Kibic123454321 w Futbolowo Coś więcej o meczu Sempa oraz Piaseczna, kto strzelał ? Kto się wyróżniał ? Krótki opis meczu :) ?

autor: agresto 2014-05-04 17:45:44

Profil agresto w Futbolowo Legia - Wisła Płock 7:0.
Legia gra od końcówki I połowy w 10 po czerwonej kartce za zagranie ręką poza polem karnym bramkarza.
Wisła oprócz rzutu wolnego po ręce Białoruskiego nie oddała chyba żadnego strzału na bramkę Legii, dosłownie kilka razy mieli piłkę przy nodze na połowie Legii.
Legia niestety dramatycznie nieskuteczna, kilkanaście sytuacji 100% niewykorzystanych.

autor: asdff101 2014-05-07 23:36:54

Profil asdff101 w Futbolowo Podobno Kurancik ma zerwane krzyżowe, no to Piaseczno może sie tylko modlic o jakiś punkt do końca...

autor: figo7425 2014-05-08 09:31:25

Profil figo7425 w Futbolowo Do asdff01
Podobno jutro będzie zima.Jeszcze nie było dokładnych badań a ty już podobno wiesz co mu jest.Wiadomo ,że to kluczowy zawodnik tej drużyny ale jak odchodził Sinior to też każdy skazywał Piaseczno na pożarcie.

autor: senda2 2014-05-08 10:17:03

Profil senda2 w Futbolowo Mi tez nie podoba sie ironiczny ton asdf101 i bardzo mi szkoda bedzie Rafała jezeli plotki sie potwierdzą. W tym przypadku tak samo szkoda mi Piaseczna jak i Broni , w której kontuzję ma Nowak , bo nie sztuka jest wygrać z tak mocno osłabioną drużyną

autor: Ja-2000 2014-05-10 12:36:36

Profil Ja-2000 w Futbolowo Wisła Płock - Agape 1:2

autor: Broniarz00 2014-05-10 14:33:23

Profil Broniarz00 w Futbolowo Oronka- Otwock 4-0

autor: Kuba4MOSIR 2014-05-11 13:31:08

Profil Kuba4MOSIR w Futbolowo Mińsk - Semp 2:2

autor: Varsa2000 2014-05-11 19:05:55

Profil Varsa2000 w Futbolowo Escola - Świt NDM 9:0